POLSKI PL
Produkty

O marce Baggi Design

niepowtarzalne wzornictwo, dbałości o funkcjonalność

z wykorzystaniem najnowszych technologii i ekologicznych materiałów

to elementy sukcesu mebli DLA DZIECI I MŁODZIEŻY marki BAGGI DESIGN.

 

Wyłącznym producentem oraz właścicielem marki BAGGI DESIGN jest Globinit Sp. z o.o. polski producent mebli dla dzieci i młodzieży, mebli systemowych pokojowych, producent mebli kuchennych, biurowych oraz mebli na wymiar. Więcej informacji dotyczących działalności spółki znajdą państwo na  www.globinit.com.pl

 

 

Historia Logo markI BAGGI DESIGN


 

   

 Logo - lata 2005-2010

Logo - lata 2011-2012

Obecne logo marki BAGGI DESIGN

 


 

Unikalne WZORNICTWO
Produkty Baggi charakteryzuje niepowtarzalne w skali europejskiej wzornictwo i kolorystyka. Stosujemy jedyną w swoim rodzaju technikę zdobniczą 3D, polegającą na naklejaniu elementów dekoracyjnych oraz ich grawerowaniu i drukowaniu, co stwarza przestrzenny i ciekawy efekt.

 Ofertę naszą wzbogacają ponadto dywany, elementy dekoracyjne naścienne, materace, pufy dla dzieci oraz foteliki i tapczany tapicerowane.

 


 

Jakość i Bezpieczeństwo

Wybierając meble dla dzieci pociech musimy pamiętać nie tylko o ich funkcjonalności i użyteczności, ale również o zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników.  Dlatego w produkcji naszych mebli wykorzystano materiały najwyższej jakości posiadające wszelkie wymagane certyfikaty i atesty.   

 


 

 

Bezpieczne LAKIERY

Lakiery, którymi pokryte zostały fronty mebli dla dzieci i młodzieży oraz elementy zdobnicze, zostały dopuszczone do stosowania w elementach  przeznaczonych dla dzieci w tym także w zabawkach i do kontaktu z żywnością. Deklaracja zgodności z normami.

 SPRAWDZONE I BEZPIECZNE Okucia MEBLOWE

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i komfort rodziców w meblach dziecięcych zastosowaliśmy najwyższej jakości akcesoria meblowe. W większości mebli zastosowane zostały okucia oraz łożyskowe prowadnice firmy BLUM, wyposażone w systemy amortyzujące z delikatnym domykaniem skutecznie eliminujące trzaskanie.
 


 

Zabezpieczenia przed PRZEWRACANIEM

Wszystkie meble wysokie typu szafy, regały, komody wyposażone zostały w zestaw montażowy zabezpieczający mebel przed niepożądanym przewróceniem.

 


 

Higieniczność klasy E1

Korpusy i elementy konstrukcyjne naszych mebli wykonaliśmy z odpornych na zarysowania płyt laminowanych, posiadających najwyższą klasę higieniczności E1.

 


 

Bezpieczne KRAWĘDZIE

Krawędzie najbardziej wyeksponowanych brzegów elementów lakierowanych są zaokrąglone (promień poziomego zaokrąglenia blatów R=50 mm, pozostałe krawędzie promień R=3 lub R=6 mm).

InfoliniaPONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 9:00 - 17:00+48 663 20 00 90
Realizacja: Technetium.pl
Do góry strony

Koszyk

Facebook

]]>